Domů O herně Co je u nás nového Návštěvní kniha Fotogalerie Kde nás najdete  
 
 
menu pro děti
 
menu pro rodiče
Váš názor nás zajímá
Zasílání novinek
Šneček na Facebooku
Kudyznudy.cz - tipy na výlet

ŠNEČEK - O herně

Dne 1.9.2008 jsme zahájili provoz dětského zábavného centra „ŠNEČEK“ ve třetím patře Obchodního centra Skalka v Příbrami. OC Skalka se nachází v centru Příbrami s možností parkování přímo v suterénu obchodního domu a pro zákazníky herny je parkování zdarma. OC Skalka je dostupná i městskou hromadnou dopravou, přičemž zastávka se nachází v blízkosti obchodního domu.

Součástí komplexu je přes třicet obchodů určených k celoročnímu nakupování zboží všeho druhu.

Dětská herna o ploše 305 m2 s kapacitou 50 dětí je vybavena herním systémem české firmy vlastnící certifikát na výrobu herních systémů, kde je kladen důraz  především na maximální bezpečnost dětí, nezávadnost použitých materiálů, ale i na čistotu
herního prostoru včetně zázemí herny.

Programová nabídka je určena pro děti od 1 roku do 16 let, ale na své si přijdou i dospělí.

Herna je rozdělena do sektorů dle obtížnosti a typu zábavy podle věku dítěte. Vyžaduje zdatnost, pohyblivost a rozhodnost s orientačním smyslem. To vše pomáhá ke zdravému rozvoji pohybových a motorických schopností. Naším cílem je spokojenost dětí při herním vybití v naší herně, ale i rodičů o bezpečí svých dětí při pohybových aktivitách, které je ve městě při nepřízni počasí málo.

Rodičům a ostatnímu doprovodu dětí nabízíme příjemné posezení s očerstvením přímo v herně, kde mohou mít děti stále na dohled, nebo využít možnosti počítačů s připojením k internetu pro své pracovní i soukromé záležitosti, či jen sledovat oblíbené pořady na velkoplošné TV přímo v prostorách občerstvení.

Cena vstupného do prostor herny se vztahuje na dítě, doprovod má vstup zdarma. Vstup je jednorázový, časově neomezený.

Dále nabízíme zvýhodněné hromadné vstupy pro školy a školky nebo formou permanentek.

Herna nabízí i oddělený prostor pro narozeninové oslavy, kde se svými pozvanými kamarády či spolužáky strávíte zábavné odpoledne. Z párty koutku je vstup přímo do herny, která je Vašim dětem i jejich kamarádům k dispozici.

Herna dále nabízí možnost hlídání Vašich dětí. Tato služba je časově omezena a je určena především rodičům menších dětí, které potřebují zajít na úřady, k lékaři či jen na večeři s přáteli.

Členění herny

Bar s občerstvením včetně posezení - místo s příjemným posezením s přehledem na celou hernu, kde si můžete dát kávu, zákusek, pití nebo něco k malého jídlu. V prostoru kavárny je velkoplošná televize pro sledování TV pořadů. K dispozici jsou dětské židličky pro pohodlné sezení i pro ty nejmenší.

Internet - v prostorách jsou k dispozici čtyři stanice s volně přístupným internetem, kde si můžete pohodlně vyřídit své pracovní či soukromé záležitosti nebo jen tak brouzdat po internetu, zatímco si Vaše děti hrají v herně. Pokud dáváte přednost
mobilnímu připojení přes notebook, tak je Vám k dispozici volné připojení přes WiFi síť v celé herně.

Uzamykatelné skřínky - každý návštěvník herny obdrží kartu s klíčkem od uzamykatelných skříněk v prostoru herny, kterou pak může využít na odložení věcí, bot, svršků pro pohodlný pohyb v herně či Obchodním centru Skalka. Skřínky jsou chráněny kamerovým systémem.

Pro nejmenší - jedná se o oddělený prostor pro děti ve věku od 1 do 5 let, kde se přepokládá přítomnost rodiče. Zde je kladen maximální důraz na bezpečnost dítěte a jejich tělesný rozvoj. Herní systém obsahuje skluzavku do balónků, vanu s balónky, dětský zámek se zvonkem, ale i stavebnice či skládačky. Přičemž tuto zónu ocení především rodiče batolat, kde tyto děti mohou velice kreativně a bezpečně rozvíjet svoje motorické schopnosti.

Párty koutek -zde je pro Vaše děti připraven soukromý prostor s dětskou výmalbou s tematikou pohádkového lesa, včetně chaloupky s TV a kulisou stromu. Prostor mohou využít pro oslavy různých výročí, narozenin, jmenin, konce školního roku atd. Děti si mohou pozvat své kamarády, pro které máme připravené pozvánky. Z párty koutku je přístup do herny, kterou tak mohou využít.

Boldrovací stěna - je určena pro děti od 5 do15 let, kde je Vaším úkolem se dostat z jedné strany na druhou pomocí úchytů bez dotknutí se země. Záleží jen na Vaší zručnosti, síle rukou a schopnosti zdolávat překážky.

Hlavní herní systém - jedná se o rozměrově největší prvek herny, který je složen ze tří dvoupatrových částí propojených mosty, tubusy a tobogánem. Jedná se o labyrint plný překážek, úkolů, který vyžaduje fyzickou zdatnost pohyblivost, ale i dobrou orientaci v prostoru. Je určen pro děti ve věku 4 - 15 let.

Šlapací auta - jedná se o ohraničenou závodní dráhu s povrchem Everoll, tvaru do osmičky s křižovatkou, lemovanou motivy závodních formulí F1. Na trati je několik podjezdů a ostrých zatáček. Pro tuto dráhu máme připraveno několik typů šlapacích kár od výrobce Berk Toys. Šlapadla jsou v rozsahu 3 - 16 let věku dítěte.

Balónková střelnice - budete se cítit jako na opravdovém bojišti, kde piráti z korábu lodi dobývají hrad pomocí kanónů, plněných pěnovými míčky vystřelovanými stlačeným vzduchem. Oba kanóny jsou umístěny v kulisách hradu či lodě, které plný otvorů a průzorů chrání před střelami protivníka.

Služba hlídání dětí - služba je především vhodná pro maminky na mateřské dovolené a rodiče malých dětí. Chcete jít k lékaři, na nákup, do kina, do divadla, na večeři s přáteli …? Tak jsme tu právě pro Vás!

Všeobecné obchodní podmínky a provozní řád

Celé znění VOP a PŘ k přečtení zde...

 
       Otevírací doba: Po - Ne 9:00 - 19:00 hodin     Tel.: 318 62 00 66     E-mail.: herna@snecek.cz                    login
  Prolézačky CHACHABOXBalónková střelniceŠlapací káry BERG TOYSBoldrovací stěnaSimulátor F1      Napište Nám  
2018 © Copyright by ŠNEČEK, All rights reserved. Developed by www.WML.cz