Domů O herně Co je u nás nového Návštěvní kniha Fotogalerie Kde nás najdete  
 
 
menu pro děti
 
menu pro rodiče
Váš názor nás zajímá
Zasílání novinek
Šneček na Facebooku
Kudyznudy.cz - tipy na výlet

ŠNEČEK - O herně

Dne 1.9.2008 jsme zahájili provoz dětského zábavného centra „ŠNEČEK“ ve třetím patře Obchodního centra Skalka v Příbrami. OC Skalka se nachází v centru Příbrami s možností parkování přímo v suterénu obchodního domu a pro zákazníky herny je parkování zdarma. OC Skalka je dostupná i městskou hromadnou dopravou, přičemž zastávka se nachází v blízkosti obchodního domu.

Dětská herna o ploše 305 m2 pro děti od 6 let věku je vybavena herním systémem české firmy vlastnící certifikát na výrobu herních systémů, kde je kladen důraz  především na maximální bezpečnost dětí, nezávadnost použitých materiálů, ale i na čistotu herního prostoru včetně zázemí herny. Druhá část herny o ploše 220 m2 je určena pro děti do 6 let věku.

Programová nabídka je určena pro děti od 0,5 roku do 6 let, ale na své si přijdou i dospělí.

Herna je rozdělena do sektorů dle obtížnosti a typu zábavy podle věku dítěte. Vyžaduje zdatnost, pohyblivost a rozhodnost s orientačním smyslem. To vše pomáhá ke zdravému rozvoji pohybových a motorických schopností. Naším cílem je spokojenost dětí při herním vybití v naší herně, ale i rodičů o bezpečí svých dětí při pohybových aktivitách, které je ve městě při nepřízni počasí málo.

Rodičům a ostatnímu doprovodu dětí nabízíme příjemné posezení s občerstvením přímo v herně, kde mohou mít děti stále na dohled.

Cena vstupného do prostor herny se vztahuje na dítě, doprovod má vstup zdarma. Vstup je časově neomezený v den jeho zakoupení. V ceně vstupného je i parkování v obchodním domě OC Skalka ZDARMA. Stačí si s sebou jen donést lístek z automatu při vjezdu na parkoviště.

V zařízení není poskytována služba hlídání dětí. Za děti užívající atrakce herny jsou plně odpovědní rodiče, nebo doprovázející osoby a pedagogický doprovod!

Dále nabízíme zvýhodněné hromadné vstupy pro školy a školky nebo formou permanentek.

Herna nabízí i oddělený prostor pro narozeninové oslavy, kde se svými pozvanými kamarády či spolužáky strávíte zábavné odpoledne. Z párty koutku je vstup přímo do herny, která je Vašim dětem i jejich kamarádům k dispozici. Na oslavy do Párty koutku je z hygienických důvodů absolutní zákaz vnášení vlastních potravin a nápojů (kromě vlastních dortů na narozeninové oslavy).

Členění herny

Bar s občerstvením včetně posezení - místo s příjemným posezením s přehledem na celou hernu, kde si můžete dát kávu, zákusek, pití nebo něco malého k jídlu. V prostoru kavárny je velkoplošná televize pro sledování TV pořadů. K dispozici jsou dětské židličky pro pohodlné sezení i pro ty nejmenší.

WiFi síť v celé herně.

Uzamykatelné skřínky - každý návštěvník herny má možnost zapůjčení oproti vratné záloze 50 ,-Kč klíčku od uzamykatelné skříňky v prostoru herny, kterou pak může využít na odložení věcí, bot, svršků pro pohodlný pohyb v herně či Obchodním centru Skalka. Skřínky jsou chráněny kamerovým systémem. Za odložené věci mimo uzamykatelné skříňky neneseme zodpovědnost.

Pro nejmenší - jedná se o oddělený prostor pro děti ve věku od 0,5 do 6 let, kde se předpokládá přítomnost rodiče. Zde je kladen maximální důraz na bezpečnost dítěte a jejich tělesný rozvoj.

Párty koutek - zde je pro Vaše děti připraven soukromý prostor s dětskou výmalbou s tematikou pohádkového lesa a kulisou stromu. Prostor mohou využít pro oslavy různých výročí, narozenin, jmenin, konce školního roku atd. Děti si mohou pozvat své kamarády, pro které máme připravené pozvánky. Z párty koutku je přístup do herny, kterou tak mohou využít. Na oslavy do Párty koutku je z hygienických důvodů absolutní zákaz vnášení vlastních potravin a nápojů (kromě vlastních dortů na narozeninové oslavy).

Boldrovací stěna - je určena pro děti od 5 do15 let, kde je Vaším úkolem se dostat z jedné strany na druhou pomocí úchytů bez dotknutí se země. Záleží jen na Vaší zručnosti, síle rukou a schopnosti zdolávat překážky.

Hlavní herní systém - jedná se o rozměrově největší prvek herny, který je složen ze tří dvoupatrových částí propojených mosty, tubusy a tobogánem. Jedná se o labyrint plný překážek, úkolů, který vyžaduje fyzickou zdatnost pohyblivost, ale i dobrou orientaci v prostoru. Je určen pro děti ve věku 4 - 15 let.

Šlapací auta - jedná se o ohraničenou závodní dráhu s povrchem Everoll, tvaru do osmičky s křižovatkou, lemovanou motivy závodních formulí F1. Na trati je několik podjezdů a ostrých zatáček. Pro tuto dráhu máme připraveno několik typů šlapacích kár od výrobce Berk Toys. Šlapadla jsou v rozsahu 3 - 16 let věku dítěte.

Balónková střelnice - budete se cítit jako na opravdovém bojišti, kde piráti z korábu lodi dobývají hrad pomocí kanónů, plněných pěnovými míčky vystřelovanými stlačeným vzduchem. Oba kanóny jsou umístěny v kulisách hradu či lodě, které plný otvorů a průzorů chrání před střelami protivníka.

Všeobecné obchodní podmínky a provozní řád

Celé znění VOP a PŘ k přečtení zde...

 
       Otevírací doba: Po - Ne 9:00 - 18:00 hodin     Tel.: 318 62 00 66     E-mail.: herna@snecek.cz                    login
  Prolézačky CHACHABOXBalónková střelniceŠlapací káry BERG TOYSBoldrovací stěnaSimulátor F1      Napište Nám  
2020 © Copyright by ŠNEČEK, All rights reserved. Developed by www.WML.cz